Individuální konzultace a lekce

Pokud chcete proniknout do jógy či Ájurvédy hlouběji, řešíte nějaký aktuální problém, chcete, aby se jógově-ájurvéské principy staly součástí vašeho každodenního života, nebo jen chcete pomoci se sestavením domácí jógové sestavy na míru, pak nabízím individuální formu spolupráce.

Můžeme se potkávat osobně v mém zázemí v Poděbradech nebo, po domluvě, i u vás doma. Je tu ale i možnost on-line konzultací i jógových lekcí.

Pomohu Vám najít způsob, jak o sebe pečovat, jak se stravovat, jak si zorganizovat denní aktivity i jak si postupně vybudovat dlouhodobě udržitelnou jógovou praxi, která vás bude ve vašem životě podporovat a nebude jen dalším….. „měla bych“……

 

Jak pečovat o vátu a nervový systém

Ceník individuálních a miniskupinových lekcí (1 – 3 osoby)

– Jednorázová konzultace/lekce 90min – 2000,- Kč

– Balíček 4 konzultací/lekcí po 75min – LucYoga PÉČE – 6000,-

– Balíček 10 konzultací/lekcí po 60min – LucYoga VIP (10 setkání v rámci 6 měsíců + neomezená on-line podpora přes mail, messenger) – 9000,- Kč

Ze všech setkání si odnesete konkrétní akční kroky, které můžete začít okamžitě dělat, případně úkoly/cvičení na doma

S čím se na mě klienti nejčastěji obracejí?
  • Chci se naučit cvičit doma a nevím jak a co.
  • Bolí mě záda, potřebuji nějakou sestavu na míru.
  • Špatně spím a nevím proč.
  • Trápí mě trávení. Vyzkoušela jsem už všechno a nic nepomáhá.
  • Neumím odpočívat a přetěžuji se.
  • Potřebuji trochu zklidnit.
  • Chci se naučit dobře dýchat.
  • Chci se naučit meditovat.
  • Potřebuji vnést do svého života trochu řád a sebepéči.
  • Chci podpořit sebelásku.

Pokud máte zájem o individuální konzultaci nebo lekci či některý z balíčků, neváhejte mě kontaktovat lucie@lucyoga.cz

“Dlouhou dobu jsem hledala cvičení, které mohu cvičit kdekoliv a zároveň pro mě bude výzvou jít za hranice své komfortní zóny, když jsem před 5ti lety šla na lekci Ashtangy k Lucce, tak jsem ho našla. Z počátku jsem vyhledávala raději vedené lekce, nebyla jsem si sebou moc jistá a tak jsem sledovala lektora a ztratila se v davu. Teprve nedávno jsem poznala kouzlo mysore stylu v menší skupince, kdy mě Lůca opravuje, dopomáha mi do pozic a sleduje teď ona mě 🙂 Díky tomu jsem se naučila plně se soustředit jen na svou praxi. Jednou týdně chodím na mysore lekci s Lůcou nejen proto, že se tam cítím velmi dobře, ale také protože mě pokaždé posune o kousíček dál 😀 čehož pak využívám při domácí praxi. Děkuji Luci!!!”

– Lucka K.

“Lucka je prostě nejlepší! Je to člověk na svém místě a jógový učitel, jak má být! Lepší instruktorku jógy si ani nelze představit. Jen díky ní mě jóga před lety chytla a vydrželo mi to dodnes. Umí vnímat své tělo a hlavně vše předávat dál na cvičící, což je to nejdůležitější… Navíc je i úžasnou bytostí, kterou je radost ve svém životě mít 😘”

– Jitka V.

“Lucka je nesmírně inspirativní žena. Vtipná a svá. Ukázala mi kouzlo aštanga jógy a jin jógy. Dostala jsem něco, co používám skoro denně, bez omezení, tak jak je zrovna potřeba. Kdykoliv a kdekoliv. Dostala jsem svobodu a jsem za to moc vděčná!”

– Hanka Č.

“Jsem Lucii moc vděčná za videa, která dává na YouTube. Mám doma malé dítě a zajít si na lekci osobně je občas oříšek. Její lekce jsou…nevím, jak to říct…čistá, klidná, uvolňující, uklidňující. Mě prostě její hlas, její přístup k józe, ale i k životu, nějakým způsobem uklidňuje a vnitřně se s ním ztotožňuji.”

– Eliška R.

“Na Lucčiny lekce chodím ráda, neboť má sama o sobě krásnou energii, kterou kolem sebe šíří, takže z lekce odcházím, jako bych plula na obláčku🙏 Je milá, přátelská…hned jsem se cítila skvěle. Zároveň vím že jógou žije, že taková je, má zkušenosti a empatii a vše do sebe tak zapadá, až odmítám chodit jinam😀. Neboť když praktikuji doma, pořád slyším její hlas v hlavě❤️“

– Linda S.

"Děkuji za lektorské provázení jak soukromou praxí jógy v době „Covidové“, tak skupinovými lekcemi, na kterých je vždy příjemná, klidně plynoucí energie, a vlídné slovo pro pohlazení těla i duše. Vyzkoušela jsem ranní lekce, které mi vždy pomohly protáhnout zkrácené tělo po noci a zároveň ho příjemně připravit na celý dlouhý den či večerní lekce dynamičtějšího charakteru jako ta správná třešnička na dortu za celým dnem."

– Linda S.

“Každé setkání i lekce jógy s Luckou jsou jako pohlazení po duši. Na lekcích z ní čiší hluboký klid, moudrost i nadšení pro věc, a přesně proto se tak ráda a stále dokola vracím, ať už na klidnou jin jógu nebo dynamickou vinyasu. Upřímné kouzlo osobnosti, pokora i přístup k józe z jejích lekcí utváří hluboký a nezapomenutelný zážitek, který pozitivně ovlivní celý den.”

– Aneta B.

Lekce jógy s Luckou jsou pro mě nejen cvičením, ale cestovatelským zážitkem. Lucka má dar vytvořit kouzelnou atmosféru, asi jako když vcházíte do toho nejkrásnějšího chrámu jógy v daleké exotické zemi. Vždy má připravený nějaký bonus, ať již v podobě zvuku tibetských mís, upřímných slov a moudrosti až po absolutní třešinku v podobě jejího srdečného zpěvu na konci šavasány. Jedna z mých nejoblíbenějších lektorek, na jejíž "chrám jógy" se již 7. rokem vždy neskutečně těším.

– Katka Hefny, www.katerinahefny.cz

luc_yoga_o_mne

Kontakty:

Lucie Martinová

Ke Kersku 508, 289 14 Poříčany

IČ: 02272326

+420 723 447 383

lucie@lucyoga.cz

Obchodní podmínky, reklmační řád a ochrana osobních údajů

Přihlaste se k odběru novinek
Sledovat mě můžete i na sociálních sítích: